logo behsaz copy 2

سوالات متداول

پس از نصب دستگاه، پس از یک هفته ذرات ریز رسوب را می­توانید در خروجی شیر آب و سر دوش ببینید. اگر چه بیشتر ذرات میکروسکوپی هستند و با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیستند. پس از 2 هفته یا زودتر، لکه های ایجاد شده بر روی سینک ظرف شویی، سطوح سنگی، سرامیکی، شیشه ای و…. قابل مشاهده است که به راحتی پاک می شوند. با کاهش رسوبات از سیستم گرمایش، زمان کمتری  برای گرم کردن آب صرف می شود و موجب کاهش مصرف سوخت و گاز می شود. رفع رسوبات ممکن است با توجه حجم رسوبات ایجاد شده در داخل سیستم لوله کشی و تاسیسات تا 15 هفته طول بکشد.

از لحاظ شکل دستگاه یکسان می باشند ولی نوع فرکانس و عملکرد ضد رسوب دستگاه ها متفاوت می باشد. در واقع برای هر سایز لوله یک دستگاه متفاوت استفاده می­شود.

برای آنکه بتوان از اثرات مثبت این تکنولوژی در تمام تاسیسات آبی ساختمان ها، رستوران ها، کارخانه­ها و…. استفاده کرد، این دستگاه باید بعد از کنتور آب، پمپ آب و تانک یا منبع ذخیره آب نصب شود.

سیستم تاسیسات آپارتمان ها و برج ها باید توسط کارشناسان شرکت مورد بررسی قرار گرفته و با توجه به تعداد واحد ها یک دستگاه برای کل مجموعه استفاده شود و یا برای هر واحد یا هر طبقه مسکونی یک دستگاه استفاده شود.

با توجه به سیستم­های متفاوت لوله کشی در گلخانه ها برای آبیاری و سیستم مه پاش، باید گلخانه توسط کارشناسان شرکت مورد بررسی قرار گرفته و تعداد و نوع دستگاه ها تعیین گردد.

هر دو دستگاه خانگی هستند و از لجاظ عملکردی تفاوتی ندارند و فقط نوع نصب آن متفاوت می باشد. دستگاه EM200 دو آنتن دارد و به راحتی به دور لوله آب پیچیده می شود ولی دستگاه  EM150 بدین صورت است که آب از طریق لوله وارد دستگاه شده و فرآیند رسوب زدایی در داخل دستگاه انجام می شود. بنابراین دستگاه را باید توسط نصاب حرفه ای به دو طرف لوله آب متصل کرد.

دستگاه Plant Booster یا همان افزایش دهنده رشد و باروری گیاهان در گلخانه نصب گردید و برای رشد و باروری حداکثری گیاهان و محصولات گلخانه ای مورد استفاده قرار می­گیرد. دستگاه ضد رسوب آب در دو تیپ مسکونی و صنعتی تولید شده و برای حذف و عدم ایجاد رسوب در تاسیسات آبی و افزایش کیفیت آب مصرفی استفاده می گردد.

بله، میتوان آموزش تصویری نصب دستگاه را داخل سایت مشاهده کرده و نصب دستگاه را انجام دهید. با اینحال فرآیند نصب توسط نصابان حرفه ای شرکت بصورت رایگان انجام می شود.

بله. این دستگاه فقط بر ساختار رسوب تأثیر می گذارد تا از تجمع آن بر روی سطوح جلوگیری کند. این دستگاه مواد معدنی مطلوب موجود در آب مانند کلسیم و منیزیم را کاهش نمی دهد. بنابراین، کلسیم معلق یا محلول در آب برای آشامیدن خوب است. آب نرم مزایای مثبت زیادی دارد که میتوان از آنها بهره مند شد. بعنوان مثال، اثرات سوء بر روی پوست و مو را کاهش می دهد.

مشکلات روزمره زیادی وجود دارد که آب سخت می تواند در خانه شما ایجاد کند. که شامل:

– خشکی پوست و مو

– لکه های سخت و ماندگار روی سطوح

– افزایش هزینه های تعمیر و نگهداری لوازم خانگی و سیستم­های گرمایشی

– کاهش کارایی و طول عمر لوازم خانگی

– لباس ها ممکن است پس از شستن کیفیت نداشته و زودتر فرسوده شوند

– ایجاد رسوب در اطراف خروجی های آب

– کاهش میزان کف کردن صابون و سایر مواد شوینده

آب سخت با حل شدن یون های کلسیم و منیزیم در آب تشکیل می شود. که این امر بدلیل تماس آب با مواد معدنی و سنگ ها در طول مسیر خود، و سپس ورود به سیستم های تصفیه آب و منازل می باشد.

شما نمی توانید آب سخت را از طریق بینایی تشخیص دهید. برای تست سختی آب، مقدار کمی مایع شوینده را به یک بطری آب اضافه کنید. بطری را تکان دهید و سپس درپوش بطری را باز کنید. اگر حباب‌های صابون بالای بطری قرار گرفته باشند، احتمالاً آب نرم دارید.

آب سخت با صابون واکنش بدی نشان می دهد و به دلیل ترکیبات شیمیایی آب سخت، تشکیل کف به سختی ایجاد می شود. بنابراین با محلول ماندن یون های منیزیم و کلسیم موجود در آب سخت، پس از عبور از دستگاه ضد رسوب، میتوان میزان کف کنندگی را افزایش داد.